ته دیگ

تعرفه تبلیغات در سایت
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس

جستجوگر

یافته ها در جستجو

  امکانات وب

  فال حافظ
  ابزار وبلاگ

  codeتاپ ابزار

  كد هاي زيبا سازي

  ارسال لینک <

  قالب وبلاگ


  قالب وبلاگ
  فال تاروت

  پر مخاطب ها

  آرشیو مطالب

  برچسب ها

  دوستی میگفت:یه شب  وقتی از سر میز غذا بلند شدم شنیدم مادرم بابت ته دیگ از پدرم عذر خواهی کرد.هرگز جواب پدرم را فراموش نمیکنم که گفت:من عاشق ته دیگ های خیلی برشته هستم عزیزم.

  همان شب کمی بعد که خواستم بخوابم وقتی دور از چشم مامانم رفتم به بابام شب بخیر بگم ازش سوال کردم بابا واقعا ته دیگ را دوست داری؟

  بابا مرا در آغوش گرفت و گفت:عزیزم مادرت امروز روز سخت و پرکاری را پشت سر گذاشته  بعلاوه تا حالا کسی با خوردن ته دیگ نمرده.

  زندگی مملو از چیزهای ناقص و انسانهایی است که پر از کم و کاستیند یکی از مهمترین راه حلها برای ایجاد روابط سالم مداوم پایدار درک و پذیرش و عیبهای یکدیگر و شاد بودن از داشتن تفاوت با دیگران است.

  امروز دعایمان برای یکدیگر باشد که یاد بگیریم قسمت های خوب و بد و ناخوشایند زندگی را بپذیریم و با اطرافیانمان رابطه ایی داشته باشیم که در آن ته دیگهای سوخته موجب قهر و آشتی نشود این موضوع را میتوان به هر رابطه ایی تعمیم داد در واقع تفاهم اساس هر رابطه ایی است هر رابطه ایی با همسر یا والدین یا فرزند و یا برادر خواهر یا فامیل و یا دوست.

  نویسنده : خلیل خدایی بازدید : 437 تاريخ : جمعه 21 آذر 1393 ساعت: 6:15

  خبرنامه

  عضویت

  نام کاربري :
  رمز عبور :

  اخبار و رسانه هاهنر و ادبیاترایانه و اینترنتعلم و فن آوریتجارت و اقتصاداندیشه و مذهبفوتو بلاگوبلاگ و وبلاگ نویسیفرهنگ و تاریخجامعه و سیاستورزشسرگرمی و طنزشخصیخانواده و زندگیسفر و توریسمفارسی زبان در دیگر کشورهاads-123